+47 40 46 98 00 salg@livinginabox.no

MINIHUS – HYTTER – SAUNA – SPA

Levert, montert og innredet, klar til bruk.

Living in a box AS har lang erfaring innen salg, service og prosjektledelse.  Vår samlede kompetanse og miljøvennlige, prisvinnende produkter gir deg som kunde en trygghet gjennom hele leveransen.

Vi kan bistå deg som kunde i alle faser av leveransen, fra planlegging til ferdig produkt. Vi kan tilrettelegge ett 3D utsnitt av prosjektet, slik at vi sammen kan jobbe visuelt med ulike modeller i terrenget.

Vi kan bistå med søknad til kommunen, forberedelser og grunnarbeider.

Vi benytter innovativ digital prosjektmetodikk. Ved hjelp av Virtual Reality og 3D-verktøy kan man se hvordan prosjektet tar form, allerede før det er påbegynt. (eksempel på 3D modell)

Living in a box fokuserer på å bidra til FN's 17 bærekraftsmål. Vi har spesiell fokus på mål 11, 12 og 13 som er mest relevant for vår bransje og våre produkter.  Flere av våre modulbygg benytter opp til 70% resirkulert materiale under produksjon. Vi bidrar til grønt skifte !

KONTAKTPERSONER

Jan Erik Gaarder

+47 40 46 98 00

jan.erik@livinginabox.no

Stian Schultz

+47 40 60 64 24

stian@livinginabox.no

Lisa Kristin Johansen

+47 90 21 84 71

lisa@livinginabox.no

Ernst M. Carlsen

+47 95 22 83 22

emc@livinginabox.no

Helge Otto Mathisen

+47 99 22 33 30

helge.otto.mathisen@gmail.com

Magnhild Åsmundhavn

+47 91 92 31 35

magnhild@livinginabox.no

Knut Haugen

+47 95 94 60 00

knut@livinginabox.no

KONTAKTSKJEMA

Translate - Language »